• Święto Niepodległości
        • 13.11.2022
        • Święto Niepodległości

• 10 listopada w Naszej Szkole dobyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Scenariusz  uroczystości został przygotowany przez p. Izabelę Szklanny. Uczniowie klas 6a oraz 6 b zaprezentowali wiersze oraz teksty literackie a także prezentacje multimedialne. Akademię uświetnił występ szkolnego chóru pod patronatem p. Katarzyny Brych.
          Równo o godzinie 11.11 Szkoła włączyła się w Akcję ,,Szkoła do hymnu , podczas ,której w całej Polsce o tej samej porze zabrzmiał ,,Mazurek Dąbrowskiego.
          W czasie akademii mieliśmy również okazję wysłuchać muzyki na żywo w wykonaniu Ewy Łęckiej  z klasy IV oraz Bartka Misztala z kl VI .

Na zakończenie ogłoszone zostały wyniki Szkolnego Konkursu Patriotycznego.
          I miejsce otrzymała Agata Wawrzyniak z klasy IV
          II miejsce otrzymał Dorian Konwent z klasy VI