• Pani Agnieszko, dziękujemy za przeurocze spotkanie i zapraszamy znów!
          • 11.02.2024
          • Pani Agnieszko, dziękujemy za przeurocze spotkanie i zapraszamy znów!

• 19 stycznia naszą szkolną bibliotekę odwiedziła pani Agnieszka Kiszka - autorka książki "O Puchaczu Franiu z Andrzejówki".
            W spotkaniach z pisarką uczestniczyli uczniowie kl. Ic, IIa oraz IIIa - zwycięzcy naszego szkolnego konkursu czytelniczego. Poczas spotkania uczniowie mieli okazję wysłuchać czytanego przez autorkę fragmentu ksiażki o zwierzętach zamieszkujących Góry Suche. Książka ta, choć ma bajkową fabułę, zawiera mnóstwo informacji o prawdziwym życiu zwierząt zamieszkujących ten region, a jej bohaterzy szybko podbili serca naszych uczniów!
            W trakcie spotkania uczniowie, zasypując naszego gościa licznymi pytaniami, mieli okazję poznać historię powstania książki oraz tajniki pracy pisarza. Na koniec zostaliśmy obdarowani kolorowankami z autografem, pieczątką oraz wyjątkowymi słodkościami!
            Pani Agnieszko, dziękujemy za przeurocze spotkanie i zapraszamy znów!