• Dzień Pustej Klasy 2024

29.06.2024 18:27
        Dzień Pustej Klasy 2024

Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowej Akcji - Święto Edukacji w Naturze Dzień Pustej Klasy .
        Na świeżym powietrzu odbyły się lekcje historii , biologii , matematyki, wf , zajęcia klas 1-3 oraz świetlica. Dziękujemy nauczycielom za kreatywność w tym wyjątkowym dniu.
        Koordynator projektu: Patrycja Szczepańska

Wycieczka klas czwartych

19.06.2024 13:33
        We wtorek (11 czerwca) uczniowie klas IV mieli okazję podziwiać urokliwą scenerię Zamku Ogrodzieniec. Oprócz zwiedzania zamku z przewodnikiem,  dzieci aktywnie uczestniczyły w warsztatach, a także w żywej lekcji historii.

• Finał Miejskich Czwartków Lekkoatletycznych

17.06.2024 21:07

13 czerwca na kompleksie boisk przy Liceum nr 1 przy ul. Granicznej 2 w Jastrzębiu -Zdroju odbył się Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Nasza szkoła w wielkim finale zajęła 3 miejsce na 11 szkół z Jastrzębia - Zdroju , Cieszyna oraz Wodzisławia Śląskiego. Nasi uczniowie w Finale wywalczyli 19 medali w konkurencjach biegowych oraz technicznych. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie :Patrycja SzczepańskaMarek JagielskiEwelina Sadłocha

• Pierwsza pomoc

17.06.2024 21:08
        W ostatnim czasie nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy w dziedzinie pierwszej pomocy. 28 maja zdobyli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pierwsza Pomoc w Nowej Rudzie, a 8 czerwca, wraz ze straszymi kolegami z Zespołu Szkół nr 6, zajęli II i III miejsce w czasie organizowanych przez Zakon Maltański Spotkań z Pierwszą Pomocą w Katowicach. Serdecznie gratulujemy

• HYMN SZKOŁY

29.05.2024 14:55

•                                                            CYFROWOBEZPIECZNI

Ty też jesteś odpowiedzialny za przyjazny i bezpieczny Internet

GDZIE SZUKAĆ POMOCY?
          JAK POPRAWNIE I BEZPIECZNIE ZACHOWYWAĆ SIĘ W ŚWIECIE ON-LINE
        • POSIŁKI  W SZKOLE

Zadaniem Statutowym szkoły jest zapewnienie uczniom posiłków w szkole.

Zadanie jest finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub państwowych funduszy celowych, w związku z Wieloletnim Programem Rządowym „ Posiłek w szkole i w domu”.

zalaczniknr1.pdf

Informacje dla rodziców o warunkach korzystania z odpłatnych posiłków w szkole w roku szkolnym 2023/2024.

regulamin_posilkow_23-24.pdf

umowa.docx

• REKRUTACJA PIERWSZOKLASISTÓW

Sczegółowe informacje w zakładce - O SZKOLE - Ogłoszenia

• Rekrutacja do klas dwujęzycznych

Do dnia 28.06.2024 kandydaci do klas dwujęzycznych zobowiązani są dostarczyć oryginały świadectw.

Natomiast w dniach 30.07-02.08.2024 odbędzie się sprawdzian predyspozycji językowych w postępowaniu uzupełniającym.

Sczegółowe informacje w zakładce - O SZKOLE - Ogłoszenia