• Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych
          • 11.03.2024
          • Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych

• 1 marca jest Dniem Pamięci o Żołnierzach Wyklętych, z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegu Tropem Wilczym organizowanym przez Fundację Wolność i Demokracja.
            Nasza Szkoła już po raz trzeci bierze udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Uczestnicy tego wydarzenia, podążając śladami wilczej ścieżki, oddali hołd bohaterom, którzy niezłomnie bronili wolności i polskości.
            Uczniowie startowali w trzech różnych kategoriach. Po zakończonym biegu odbyło się uroczyste wręczenie medali oraz nagród.
            Uczniowie na lekcjach historii również poznali całą historię tego wydarzenia. Na korytarzu można zobaczyć gazetkę przygotowana przez Panią Izabelę Szklanny. Bardzo dziękuję za udział w wydarzeniu. Organizatorzy: Nauczyciele WF , Izabela Szklanny.