28 maja w sali nr 10 odbyło się wyjątkowe wydarzenie związane z obchodami 60-lecia naszej szkoły. Pomysł był prosty – 60 osób miało wspólnie wykonać hymn SP 4. Szybko okazało się jednak, że chętnych do udziału było znacznie więcej!
W wykonanie hymnu zaangażowali się uczniowie i nauczyciele, tworząc niezwykłą, pełną wzruszeń atmosferę. Całości towarzyszyła muzyka grana na różnych instrumentach przez naszych uczniów, co dodatkowo uświetniło to wyjątkowe wydarzenie.
Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i wspólne świętowanie jubileuszu szkoły. Cieszymy się, że razem mogliśmy stworzyć tak piękną chwilę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.