15 czerwca nasza szkoła tradycyjnie już wzięła udział w ogólnopolskim projekcie Dzień Pustej Klasy. Tego dnia zamieniliśmy szkolne ławki i cztery ściany na świeże powietrze, słońce i naukę przez doświadczanie. Trzeba przyznać - działo się naprawdę dużo!
Nasi nauczyciele wykazali się ogromną kreatywnością, a uczniowie udowodnili, że uczyć można się wszędzie. Zobaczcie, jak spędziliśmy ten wyjątkowy dzień:
Królowa nauk w plenerze - lekcje matematyki przeniosły się do naszego szkolnego ogrodu, gdzie geometryczne kształty i obliczenia odkrywaliśmy prosto z natury.
W krainie wyobraźni - niektórzy uczniowie przenieśli się prosto do magicznego, pełnego przygód świata bajki Pana Kleksa.
Zdrowie i relaks - wybraliśmy się na wspaniały spacer, by poznawać walory przyrodnicze Parku Zdrojowego oraz pooddychać rześkim powietrzem przy tężni solankowej.
Słodkie chwile i zabawa -świetlica zamieniła salę na szaleństwo na placu zabaw, a kilka grup połączyło naukę z przyjemnością, wybierając się na pyszne, czerwcowe lody!
A to i tak tylko część z wielu wspaniałych aktywności, które miały miejsce poza murami budynku!
Serdecznie dziękujemy wszystkim Nauczycielom, którzy zorganizowali tego dnia lekcje w terenie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu ten dzień był dla uczniów pełen radości, odkryć i niezapomnianych wrażeń. Pokazaliśmy, że edukacja nie ma granic!
Koordynator projektu:Patrycja Szczepańska