Tradycyjnie dzień 1 czerwca w naszej szkoły obchodzony jest jako dzień sportu. O godzinie 9.00 po oficjalnym otwarciu, rozpoczęliśmy zmagania taneczną rozgrzewką a następnie uczniowie z klas 4-8 rozpoczęli rywalizację w konkurencjach indywidualnych oraz zespołowych .
W konkurencjach indywidualnych było można się sprawdzić w takich dyscyplinach jak: tenis stołowy, unihokej, piłka nożna – żonglerka, w rzutach do celu oraz chodzenie na szczudłach.
W konkurencjach zespołowych klasy rywalizowały ze sobą w piłce siatkowej, piłce nożnej oraz w zbijaku.
Gratulujemy sukcesów!
Dziękujemy wszystkim obecnym uczniom za aktywny udział w dniu sportu. Dziękujemy też nauczycielom SP4 za pomoc przy organizacji szkolnej imprezy.
Nauczyciele wychowania fizycznego :)