• To my

• Świetlica szkolna pracuje w godzinach 7.00 - 16.00 i jest integralną częścią szkoły. Uzupełnia oraz wspomaga jej pracę we wszystkich obszarach:

• opieki - zaspokajania podstawowych potrzeb: bezpieczeństwa, akceptacji i szacunku.
          • wychowania - kształtując postawy uczniów, ich oraz cechy, które są niezbędne w życiu społecznym (kształtowanie postaw twórczych, utrwalanie nawyków zagospodarowania czasu wolnego, przestrzeganie zasad kultury i wzajemnego szacunku).
          • profilaktyki - aktywizując uczniów, wspierając ich uzdolnienia i zainteresowania, kształtując pozytywne relacje interpersonalne, zapobiega trudnościom w nauce.
          • dydaktyki - wspomagania edukacyjnych wysiłków szkoły; stwarzając każdemu dziecku warunki do odniesienia sukcesu.