• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023
        • 26.06.2023
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• W dniu 23 czerwca 2023 r. uroczystą akademią pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów.
          Akademię przygotowała Pani Beata Mika ze swoimi siódmoklasistami, a nad oprawą muzyczną czuwała Pani Katarzyna Brych. Piękną dekorację wykonała Pani Małgorzata Ciesielska razem ze swoimi uczniami.
          Było wesoło i smutno. Z jednej strony uczniowie cieszyli się nadchodzącymi wakacjami, a z drugiej strony żal im było się żegnać ze swoimi kolegami i koleżankami i oczywiście ze swoimi nauczycielami.
          Poczet Sztandarowy uczniów klas ósmych przekazał obowiązki swoim następcom z klasy siódmej.
          Wszyscy uczniowie otrzymali swoje świadectwa, nagrody, a zasłużeni rodzice Podziękowania za pracę na rzecz szkoły i klasy swoich dzieci.
          Rodzice uczniów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem otrzymali Listy gratulacyjne.
          Statuetkę najlepszego ucznia naszej szkoły otrzymała Olga Błaszczyk z klasy 8b.

Równie uroczyście żegnali rok szkolny uczniowie młodszych klas.
          Uroczystą akademię przygotowała klasa szósta Pani Arlety Brachaczek, a nad oprawą muzyczną czuwała Pani Katarzyna Brych.
          Gratulujemy uczniom otrzymanych promocji do klas programowo wyższych jednocześnie życzymy wspaniałych, bezpiecznych wakacji.
          Wasi nauczyciele smiley