• Sztafetowe biegi przełajowe

• Brawa dla naszej szkoły:)

W kategorii klas 4-6 dziewcząt zajęliśmy 4 miejsce :)

W kategorii klas 4-6 chłopców zajęliśmy 2 miejsce :) :)

W kategorii klas 7-8 chłopców nasza szkoła zajęła 4 miejsce:)

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników. Dali z siebie wszystko, w ciężkich warunkach walczyli dla naszej szkoły.

Wielkie gratulacje:)

Opiekunowie : Patrycja Szczepańska i Marek Jagielski

• Noc bibliotek

• Już po raz 8. Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju dołącza do akcji Noc Bibliotek.

Biblioteka zaprasza już 1 października od godz. 12:00 do siedziby Głównej, ul. Wielkopolska 1a.

Po szczegółowe informacje i plan wydarzeń  zapraszamy na stronę Biblioteki:https://liblink.pl/GPCwt61dp9

• Narodowy Dzień Sportu

• 20 września w naszej szkole odbył się Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia zaplanowaliśmy turniej sprawnościowy, turniej rzutów do kosza oraz roztańczoną przerwę. Uczniowie rywalizowali zgodnie z zasadą Fairplay. Zwycięscy turniejów zdobyli fajne nagrody. A przy znanej i lubianej muzyce uczniowie świetnie poradzili siebie z układam tanecznym.

Organizatorzy: Patrycja Szczepańska, Marek Jagielski i Ewelina Sadłocha.

• Drodzy Uczniowie!

• Przyszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce! Zapisz się do Samorządu Uczniowskiego!

Dziel się pomysłami na ciekawe dni i zabawy w naszej szkole!

A może masz cechy lidera i chcesz być przewodniczącym szkoły?

Zapisy do 20 września u p. Joanny Szwarczewskiej-Nędzy (s. 14) oraz p. Katarzyny Brych (s. 10).

Serdecznie zapraszamy!!!

• Światowy Dzień Fair

• 7 września obchodziliśmy Światowy Dzień Fair Play ustanowiony przez cztery organizacje, w tym Międzynarodowy Komitet Fair Play i Europejskie Stowarzyszenie Fair Play. Z tej okazji - w całym kraju - odbyła się II edycja #Biegu Fair Play PKOl.

Nasza szkoła również wzięła udział w tym wydarzeniu . Na lekcjach WF zostały przeprowadzone pogadanki na temat fair play a następnie przeprowadzone zostały biegi i gry.Idea #BiegFairPlayPKOl nie polega na biciu rekordów! Celem akcji jest szeroka promocja postawy fair play wśród młodych ludzi. Organizatorzy : Nauczyciele WF :)

• Nowy rok szkolny 2022/23

• Chociaż szkoła z obowiązkami może  się kojarzyć,

wiele fajnych rzeczy może się w niej zdarzyć.

Szkoła na przyszłość wiedzą Was obdarzy,

cieszcie się z wszystkiego, co Wam się w niej przydarzy.

Zwiążecie tu przyjaźnie na długie, długie lata.

Przerwy nigdy nie są nudne, spytajcie starszego brata.

Zapamiętajcie wszystkie szkolne doświadczenia,

to kiedyś będą piękne wspomnienia!