• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Wesołe i kolorowe - takie zwykle jest zakończenie roku szkolnego. Tak też było i tym razem!

Uczniowie klas IV oraz Lila Wróżek z kl. VIa przygotowali alfabetyczne przedstawienie dla wyróżnionych uczniów klas IV-VII.

Akademię uświetniły występy taneczne i wokalne naszych utalentowanych uczniów: Xaviera Trombały z kl. Vc oraz Mai Ścieszko z kl. IIb wraz z uczennicami z kl. IVc - Mają Tobjasz i Leną Laszkiewicz.

• Dzień Pustej Klasy 2024

• Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowej Akcji - Święto Edukacji w Naturze Dzień Pustej Klasy. Na świeżym powietrzu odbyły się lekcje historii, biologii, matematyki, wf, zajęcia klas 1-3 oraz świetlica. Dziękujemy nauczycielom za kreatywność w tym wyjątkowym dniu. Koordynator projektu: Patrycja Szczepańska

• XXVII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Biblijny JONASZ

• ​​GRATULACJE dla laureatów XXVII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Biblijnego JONASZ

LAUREACI:

Lemańska Zofia kl.4a

Jarosiński Jan kl.4a

Papierok Artur kl.4a

Posieczek Przemysław kl.4b

Dziękuje za podjęty trud w czasie przygotowań do poszczególnych etapów oraz życzę dalszych sukcesóww kolejnych konkursach.

S. Longina

• Finał Miejskich Czwartków Lekkoatletycznych

• 13 czerwca na kompleksie boisk przy Liceum nr 1 przy ul. Granicznej 2 w Jastrzębiu -Zdroju odbył się Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Nasza szkoła w wielkim finale zajęła 3 miejsce na 11 szkół z Jastrzębia - Zdroju , Cieszyna oraz Wodzisławia Śląskiego. Nasi uczniowie w Finale wywalczyli 19 medali w konkurencjach biegowych oraz technicznych. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie :Patrycja SzczepańskaMarek JagielskiEwelina Sadłocha

• Dzień Sportu

• 17 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.

Przy towarzyszącej słonecznej pogodzie, świetnej muzyce każda klasa mogła zintegrować się dzięki licznym zabawom na wesoło.

Uczniowie chętnie przystępowali do śmiesznych konkurencji, które zaangażowały ich umysł i mięśnie. Oprócz konkurencji indywidualnych rozegrane zostały mecze piłki nożnej, piłki siatkowej oraz zbijak.

Dziękujemy, że byliście z nami w ten wyjątkowy dzień :)

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie wód oraz napoi do konkurencji indywidualnych.

Ze sportowymi pozdrowieniami - Nauczyciele W-F

• Pierwsza pomoc

• W ostatnim czasie nasi uczniowie odnieśli kolejne sukcesy w dziedzinie pierwszej pomocy. 28 maja zdobyli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pierwsza Pomoc w Nowej Rudzie, a 8 czerwca, wraz ze straszymi kolegami z Zespołu Szkół nr 6, zajęli II i III miejsce w czasie organizowanych przez Zakon Maltański Spotkań z Pierwszą Pomocą w Katowicach. Serdecznie gratulujemy

• Szkolny konkurs plastyczny pt. "Bezpiecznie w sieci".

• 20 maja 2024 w naszej szkole odbył się Konkurs plastyczny pt. "Bezpiecznie w sieci".

Nagrody otrzymali:

Klasy 1-3: