SILESIA INCOGNITA

27.02.2024 15:55

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU REGIONALNEGO SILESIA INCOGNITA. Z radością informuję, iż nasi uczniowie Alicja Synaszko oraz Igor Krzysteczko z klasy 6a zajęli 5 miejsce w FINALE WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU REGIONALNEGO SILESIA INCOGNITA W TYCHACH!!!! Poziom konkursu był bardzo wysoki a rywalizacja zacięta! Wynik jest bardzo dobry!

SERDECZNE GRATULACJE!!!!!Opiekun- Izabela Szklanny

WALENTYNKI 2024

21.02.2024 09:19

Oboje są przekonani,że połączyło ich uczucie nagłe.

Piękna jest taka pewność,ale niepewność jest piękniejsza.

(W. Szymborska)

W dniach 13-14 lutego uczniowie naszej szkoły wysyłali sobie Walentynki. Nasi listonosze roznosili je adresatom 15 lutego. Dzień Zakochanych dodatkowo uczciliśmy czerwonymi strojami. Samorząd Uczniowski przygotował kartki walentynkowe, które można było zakupić w cenie 50 gr i 1 zł. Uzbieraliśmy aż 71 zł! Zebrane pieniądze wykorzystamy przy organizacji kolejnych dni tematycznych w naszej szkole. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom za pomoc i udział w zabawie!

Pomagamy!!!

12.02.2024 17:11

Nadszedł czas na podsumowanie zbiórki dla bezdomnych zwierząt. Zaangażowanie całej społeczności SP4 przeszło nasze oczekiwania 😍 uzbieraliśmy mnóstwo mokrej i suchej karmy oraz kocy i ręczników. Wszystko zostało przekazane Stowarzyszenie Koty Sieroty w Jastrzębiu-Zdroju oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju.
        Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dobre serce! Po raz kolejny pokazaliśmy, że stać nas na wielką pomoc 😊

Agnieszka Krok
        Beata Tomm-Koprowska

Pani Agnieszko, dziękujemy za przeurocze spotkanie i zapraszamy znów!

11.02.2024 18:48
        19 stycznia naszą szkolną bibliotekę odwiedziła pani Agnieszka Kiszka - autorka książki "O Puchaczu Franiu z Andrzejówki".
        W spotkaniach z pisarką uczestniczyli uczniowie kl. Ic, IIa oraz IIIa - zwycięzcy naszego szkolnego konkursu czytelniczego. Poczas spotkania uczniowie mieli okazję wysłuchać czytanego przez autorkę fragmentu ksiażki o zwierzętach zamieszkujących Góry Suche. Książka ta, choć ma bajkową fabułę, zawiera mnóstwo informacji o prawdziwym życiu zwierząt zamieszkujących ten region, a jej bohaterzy szybko podbili serca naszych uczniów!
        W trakcie spotkania uczniowie, zasypując naszego gościa licznymi pytaniami, mieli okazję poznać historię powstania książki oraz tajniki pracy pisarza. Na koniec zostaliśmy obdarowani kolorowankami z autografem, pieczątką oraz wyjątkowymi słodkościami!
        Pani Agnieszko, dziękujemy za przeurocze spotkanie i zapraszamy znów!

Akademia Mocy

23.01.2024 10:19

W naszej szkole gościliśmy AKADEMIĘ MOCY.

Zobaczcie jak świetnie bawili się uczniowie, którzy brali udział w warsztatach.

AKADEMIA MOCY w naszej szkole

Warsztaty Akademii Mocy

Warsztaty wspierają dzieci w rozwoju emocjonalnym i społecznym, wzmacniają wiarę w siebie i budują poczucie własnej wartości.

Celem spotkań jest:

- nauka lepszego radzenia sobie z emocjami, stresem,

- budowanie poczucia własnej wartości, adekwatnej samooceny,

- wzmacnianie w dzieciach odwagi i wiary w siebie,

- rozwój samoakceptacji,

- budowanie dobrych relacji z innymi,

- nauka asertywnego reagowania w sytuacjach trudnych: odmawiania, konfliktów.