• Lekkoatletyczny czwartek

17.04.2024 12:11

Lekkoatletyczny czwartek

11 kwietnia 2024 nasza szkoła poraz kolejny wzięła udział w lekkoatletycznym czwartku zorganizowanym przez MOSiR z Jastrzębia - Zdroju. Nasz szkoła reprezentowało 26 uczniów z klas 4-6. Zawodnicy startowali w konkurencjach biegowych na 60m, 300 m, 600 m oraz na 1000m oraz z konkurencjach technicznych : rzut piłeczka palantową i skok w dal. W zawodach wzięło udział 9 szkół z Jastrzębia oraz z Wodzisławia.

Nasi uczniowie zdobyli 21 medali . Wielkie gratulacje:)

Opiekunowie : Patrycja Szczepańska i Marek Jagielski

• Zawody

15.04.2024 08:45

Z dumą ogłaszamy, że chłopcy klas 7 w składzie: Berit Michał (kapitan) Gawełczyk Jan Buczak Mateusz Jabłoński Adrian Folwarczny Andrzej Sobczyński Natan Domański Cyprian Misztal Bartosz Czerwiński Igor po wielkiej walce z trudnymi drużynami zdobyli III miejsce w miejskich zawodach w piłkę ręczną. Najlepszymi strzelcami byli: Gawełczyk Jan, Buczak Mateusz i Berit Michał. W obronie szczególnie wyróżnili się Domański Cyprian i Bartosz Misztal (bramkarz).

Opiekun E. Sadłocha

• XXVIII MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY O TYTUŁ MISTRZA MATEMATYKI

11.04.2024 07:55
        W piątek 5 kwietnia odbył się XXVIII MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY O TYTUŁ MISTRZA MATEMATYKI. Uczeń naszej szkoły, Wiktor Godlewski z klasy 3b, zdobył II miejsce i tym samym zakwalifikował się do XVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT. Konkurs odbędzie się 9 maja w Czerwionce-Leszczyny. Gratulujemy wysokiego wyniku i życzymy powodzenia na kolejnym etapie. Trzymamy kciuki!

• Miejski Konkurs BRD

10.04.2024 13:54
        9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się Miejski Konkurs BRD.
        Uczniowie z naszej szkoły rozwiązywali test wiedzy o przepisach, zasadach ruchu drogowego i zajęli I miejsce w tym konkursie.
        Serdecznie gratulacje dla : Szymona, Kajetana i Alicji.

• Zbijak Cup 2024 Jastrzębie - Zdrój

Zbijak Cup 2024 Jastrzębie - Zdrój
        Nasza szkoła w dniach 19-21 marca 2024 wziął udział w zawodach sportowych Zbijak Cup na Hali Widowiskowo - Sportowej .
        Przez trzy dnia uczniowie klas 1-3 dzielnie walczyli na boisku. W ośmioosobowych drużynach uczniowie walczyli z wielkim zaangażowaniem . W tym roku klasa 1A pod skrzydłami wychowawcy Pani Ewy Brzezińskiej wywalczyła sobie 1 miejsce na podium. Wielkie gratulacje :)