Mikołajkowy Turniej Szachowy

02.12.2023 19:42
        Dnia 28.11. chłopcy w składzie Rafał Bergolc, Michał Gutowski, Igor Skoczylas, Maciej Ćwirzeń i Grzegorz Krzyżowski pod opieką p. E. Sadłocha wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym organizowanym w szkole Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju. Uczniowie bardzo walecznie podeszli do zawodów i na 48 uczestników VI miejsce zajął Rafał Bergolc i X Michał Gutowski. Dodatkowo uczniowie mieli wspaniały posiłek oraz każdy zawodnik został nagrodzony medalem. Gratulujemy!!!

Talenciaki

02.12.2023 19:31
        Talenciaki
        Dziękujemy, to dzięki Państwu udało się zebrać dla naszej szkoły 5381 TALENCIAKÓW. Za zebrane talenciaki szkoła już otrzymała 10 piłek do piłki nożnej, 10 piłek do koszykówki, klocki oraz gry. Otrzymamy jeszcze głośnik . Dziękujemy:)
        Koordynatorzy akcji :
        Patrycja Szczepańska
        Ewa Lis

• Żywa lekcja historii

04.12.2023 14:21
        W listopadzie klasa 8a naszej szkoły uczestniczyła w ,,Żywej lekcji historii".
        Tym razem gościł u nas członek grupy rekonstrukcyjnej o nazwie "STOWARZYSZENIE GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNYCH PIECHOTA HEER" Patryk Szklanny.
        Uczniowie mogli zapoznać się z umundurowaniem i wyposażeniem wojsk niemieckich z okresu II wojny światowej.

organizator- Izabela Szklanny

Alfik

23.11.2023 21:21
        Dnia 22 listopada 2023 obyła się XXIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. Celem konkursu było odkrywanie i rozwijanie uzdolnień matematycznych. Konkurs miał formę testu jednokrotnego wyboru. Z naszej szkoły  udział wzięło 13 uczniów z klas drugich i trzecich. Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki.
        Ewa Lis

Dzień Wcześniaka

23.11.2023 21:19

17 LISTOPADA OBCHODZIMY ŚWIATOWY DZIEŃ WCZEŚNIAKA

To święto przedwcześnie urodzonych maluszków, ich rodziców, a także całego personelu medycznego, który każdego dnia walczy o życie małych pacjentów. 17 listopada to czas, w którym pochylamy się nad problemami tych Najmniejszych z Najdzielniejszych.
        Uczniowie naszej szkoły z klas czwartych oraz edukacji wczesnoszkolnej znów pośrednio wzięli udział w tym święcie. Wykonali dekorację, która została wykorzystana podczas Balu Wcześniaka 2023.