Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

04.12.2023 14:45
        Gdziekolwiek jest człowiek, jest okazja do życzliwości.
        (Lucius Annaeus Seneca)
        21 listopada celebrowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele tworzyli wspólny plakat pod hasłem Odnajdź się wśród życzliwych, gdzie rysowali swoje wizerunki. Nasza szkoła była wypełniona życzliwymi hasłami, a z radiowęzła popłynęła krótka życzliwa audycja.

Oprócz tego chętni wychowawcy przeprowadzili w swoich klasach konkurs na Króla i Królową Życzliwości - uczniowie otrzymali dyplomy.

Miejski Konkurs Kaligrafii

02.12.2023 20:05
        Gratulacje dla naszych pięknie piszących uczennic - Antoniny Guzowskiej i Antoniny Soprych

Witchcraft and Wizardry Week.

02.12.2023 19:58
        W dniach 13-17 listopada nasza szkoła brała udział w ogólnopolskim wydarzeniu Witchcraft and Wizardry Week. Uczniowie klas III-VIII mieli okazję sprawdzić swoją językową i matematyczną wiedzę, rozwiązując magiczne zagadki. Każdego dnia chętne dzieci odwiedzały bibliotekę szkolną, aby zdobyć kolejną cyfrę i być bliżej odczytania tajemniczego kodu.
        Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach!
        Arletta Brachaczek, Barbara Kołodziej

Mikołajkowy Turniej Szachowy

02.12.2023 19:42
        Dnia 28.11. chłopcy w składzie Rafał Bergolc, Michał Gutowski, Igor Skoczylas, Maciej Ćwirzeń i Grzegorz Krzyżowski pod opieką p. E. Sadłocha wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym organizowanym w szkole Salezjanek w Jastrzębiu-Zdroju. Uczniowie bardzo walecznie podeszli do zawodów i na 48 uczestników VI miejsce zajął Rafał Bergolc i X Michał Gutowski. Dodatkowo uczniowie mieli wspaniały posiłek oraz każdy zawodnik został nagrodzony medalem. Gratulujemy!!!

Talenciaki

02.12.2023 19:31
        Talenciaki
        Dziękujemy, to dzięki Państwu udało się zebrać dla naszej szkoły 5381 TALENCIAKÓW. Za zebrane talenciaki szkoła już otrzymała 10 piłek do piłki nożnej, 10 piłek do koszykówki, klocki oraz gry. Otrzymamy jeszcze głośnik . Dziękujemy:)