Pomagamy!!!

12.02.2024 17:11

Nadszedł czas na podsumowanie zbiórki dla bezdomnych zwierząt. Zaangażowanie całej społeczności SP4 przeszło nasze oczekiwania 😍 uzbieraliśmy mnóstwo mokrej i suchej karmy oraz kocy i ręczników. Wszystko zostało przekazane Stowarzyszenie Koty Sieroty w Jastrzębiu-Zdroju oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju.
        Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dobre serce! Po raz kolejny pokazaliśmy, że stać nas na wielką pomoc 😊

Agnieszka Krok
        Beata Tomm-Koprowska

Pani Agnieszko, dziękujemy za przeurocze spotkanie i zapraszamy znów!

11.02.2024 18:48
        19 stycznia naszą szkolną bibliotekę odwiedziła pani Agnieszka Kiszka - autorka książki "O Puchaczu Franiu z Andrzejówki".
        W spotkaniach z pisarką uczestniczyli uczniowie kl. Ic, IIa oraz IIIa - zwycięzcy naszego szkolnego konkursu czytelniczego. Poczas spotkania uczniowie mieli okazję wysłuchać czytanego przez autorkę fragmentu ksiażki o zwierzętach zamieszkujących Góry Suche. Książka ta, choć ma bajkową fabułę, zawiera mnóstwo informacji o prawdziwym życiu zwierząt zamieszkujących ten region, a jej bohaterzy szybko podbili serca naszych uczniów!
        W trakcie spotkania uczniowie, zasypując naszego gościa licznymi pytaniami, mieli okazję poznać historię powstania książki oraz tajniki pracy pisarza. Na koniec zostaliśmy obdarowani kolorowankami z autografem, pieczątką oraz wyjątkowymi słodkościami!
        Pani Agnieszko, dziękujemy za przeurocze spotkanie i zapraszamy znów!

Akademia Mocy

23.01.2024 10:19

W naszej szkole gościliśmy AKADEMIĘ MOCY.

Zobaczcie jak świetnie bawili się uczniowie, którzy brali udział w warsztatach.

AKADEMIA MOCY w naszej szkole

Warsztaty Akademii Mocy

Warsztaty wspierają dzieci w rozwoju emocjonalnym i społecznym, wzmacniają wiarę w siebie i budują poczucie własnej wartości.

Celem spotkań jest:

- nauka lepszego radzenia sobie z emocjami, stresem,

- budowanie poczucia własnej wartości, adekwatnej samooceny,

- wzmacnianie w dzieciach odwagi i wiary w siebie,

- rozwój samoakceptacji,

- budowanie dobrych relacji z innymi,

- nauka asertywnego reagowania w sytuacjach trudnych: odmawiania, konfliktów.

Miejskie Zawody Szachowe

22.01.2024 12:28

Dnia 19.01.2024r. uczniowie klas V-VIII wzięli udział w Miejskich Zawodach Szachowych organizowanych przez MOSiR. Drużynowo punktowało dwóch najlepiej grających zawodników i w tej kategorii jako szkoła zajęliśmy II miejsce. Skład drużyny: Pawlas Błażej, Gutowski Michał, Bergolc Rafgał, Ćwirzeń Maciej, Krzyżowski Grzegorz, Gawełczyk Nikodem, Hertlein Natalia, Oleś Mateusz. W kategorii indywidualnej II miejsce zajął Gutowski Michał, a V miejsce Pawlas Błażej. Zawodnicy Ci zostali nagrodzeni dyplomami, pucharem i nagrodą rzeczową. Gratulujemy !!!

Ewelina Sadłocha

Miejskie Zawody Szachowe

22.01.2024 12:19
        nia 18.01.2024r. uczniowie klas 1-3 naszej szkoły w składzie Godlewski Wiktor, Zmorzyński Leon i Skoczylas Igor wzięli udział w miejskich zawodach szachowych organizowanych przez MOSiR i drużynowo zajęli IV miejsce. W drużynie brakowało jednego zawodnika, dlatego wynik tym bardziej jest znakomity. Gratulujemy!!!
        Ewelina Sadłocha