• Akcja budzenia świadomości autyzmu

21.04.2024 20:49
        W dniach 2,3,4 kwietnia 2024r. uczniowie Szkoły Podstawowe nr 4 z wielką radością przyłączyli się do Akcji budzenia świadomości autyzmu w Jastrzębiu Zdroju propagowanej przez Wydział Edukacji gdzie pomysłodawcą było Przedszkole Specjalne im. Małych Bohaterów w Jastrzębiu-Zdroj. Akcja polegała na wyjściu uczniów poza mury szkoły, przedszkola i wręczeniu napotkanym mieszkańcom niebieskich baloników (kwiatków, laurek itp) z namalowaną literą "A".

Gala Play Chess

21.04.2024 20:36
        16 kwietnia Gala Play Chess klas 1-4. Po pięknej walce i wielu emocjach do Wielkiej Szóstki spośród 40 zawodników dostali się:
        Sitek Mikołaj (3b)
        Welchar Tymoteusz (4a)
        Godlewski Wiktor (3b)
        Zmorzyński Leon (3b)
        Richter Szymon (4b)
        Skoczylas Igor (4b)
        A w ścisłym finale kolejne miejsca wywalczyli:
        I miejsce - Skoczylas Igor
        II miejsce - Zmorzyński Leon
        III miejsce - Welchar Tymoteusz

17 kwietnia Gala Play Chess klas 5-8. Po kolejnej pięknej walce i wielu emocjach spośród 33 zawodników Wielką Szóstkę utworzyli:
        Piontek Kamil 5c
        Wawszczyk Bartosz 6c
        Ćwirzeń Maciej 7a
        Bergolc Rafał 5a
        Gutowski Michał 5b
        Pawlas Błażej 7a
        A w ścisłym finale kolejne miejsca wywalczyli:
        I miejsce - Gutowski Michał
        II miejsce - Bergolc Rafał
        III miejsce - Pawlas Błażej
        Gratulujemy serdecznie!!!

• Igrzyska Dzieci klas 4-6 w piłce nożnej

18.04.2024 08:36

We wtorek 16 kwietnia na boisku przy ulicy kościelnej na Moszczenicy odbyły się Igrzyska Dzieci klas 4-6 w piłce nożnej. Nasza szkoła wystawiła drużynę, która w turnieju zajęła 3 miejsce w Jastrzębiu . Gratulacje:)Opiekunowie: Patrycja Szczepańska i Marek Jagielski

• Lekkoatletyczny czwartek

17.04.2024 12:11

Lekkoatletyczny czwartek

11 kwietnia 2024 nasza szkoła poraz kolejny wzięła udział w lekkoatletycznym czwartku zorganizowanym przez MOSiR z Jastrzębia - Zdroju. Nasz szkoła reprezentowało 26 uczniów z klas 4-6. Zawodnicy startowali w konkurencjach biegowych na 60m, 300 m, 600 m oraz na 1000m oraz z konkurencjach technicznych : rzut piłeczka palantową i skok w dal. W zawodach wzięło udział 9 szkół z Jastrzębia oraz z Wodzisławia.

Nasi uczniowie zdobyli 21 medali . Wielkie gratulacje:)

Opiekunowie : Patrycja Szczepańska i Marek Jagielski

• Zawody

15.04.2024 08:45

Z dumą ogłaszamy, że chłopcy klas 7 w składzie: Berit Michał (kapitan) Gawełczyk Jan Buczak Mateusz Jabłoński Adrian Folwarczny Andrzej Sobczyński Natan Domański Cyprian Misztal Bartosz Czerwiński Igor po wielkiej walce z trudnymi drużynami zdobyli III miejsce w miejskich zawodach w piłkę ręczną. Najlepszymi strzelcami byli: Gawełczyk Jan, Buczak Mateusz i Berit Michał. W obronie szczególnie wyróżnili się Domański Cyprian i Bartosz Misztal (bramkarz).

Opiekun E. Sadłocha