• XXVIII MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY O TYTUŁ MISTRZA MATEMATYKI

11.04.2024 07:55
        W piątek 5 kwietnia odbył się XXVIII MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY O TYTUŁ MISTRZA MATEMATYKI. Uczeń naszej szkoły, Wiktor Godlewski z klasy 3b, zdobył II miejsce i tym samym zakwalifikował się do XVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT. Konkurs odbędzie się 9 maja w Czerwionce-Leszczyny. Gratulujemy wysokiego wyniku i życzymy powodzenia na kolejnym etapie. Trzymamy kciuki!

• Miejski Konkurs BRD

10.04.2024 13:54
        9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się Miejski Konkurs BRD.
        Uczniowie z naszej szkoły rozwiązywali test wiedzy o przepisach, zasadach ruchu drogowego i zajęli I miejsce w tym konkursie.
        Serdecznie gratulacje dla : Szymona, Kajetana i Alicji.

• Zbijak Cup 2024 Jastrzębie - Zdrój

11.04.2024 07:55
        Zbijak Cup 2024 Jastrzębie - Zdrój
        Nasza szkoła w dniach 19-21 marca 2024 wziął udział w zawodach sportowych Zbijak Cup na Hali Widowiskowo - Sportowej .
        Przez trzy dnia uczniowie klas 1-3 dzielnie walczyli na boisku. W ośmioosobowych drużynach uczniowie walczyli z wielkim zaangażowaniem . W tym roku klasa 1A pod skrzydłami wychowawcy Pani Ewy Brzezińskiej wywalczyła sobie 1 miejsce na podium. Wielkie gratulacje :)

Easter Egg Hunt 2

03.04.2024 17:38
        Tuż przed świętami wielkanocnymi uczniowie klas II-III wzięli udział w Ogólnopolskim Wydarzeniu Kulturowym Easter Egg Hunt 2.
        Z wielką ciekawością rozwiązywali zagadki oraz uczyli się świątecznego słownictwa.

Wielka Liga Czytelników

26.03.2024 09:29
        Nasza szkoła w tym roku po raz pierwszy wzięła udział w konkursie Wielka Liga Czytelników. Reprezentowały nas Alicja Synaszko i Lila Wróżek - uczennice klasy VI a.
        Zdobyte doświadczenie bezcenne
        Udział w konkursie wymaga wielu miesięcy solidnej, systematycznej, ale też i przyjemnej (bo z książką w dłoni) pracy - gratuluję więc naszym uczennicom z całego serca

Barbara Kołodziej
        nauczyciel- bibliotekarz