• Szkolny Konkurs Pięknego Czytania klas 2 i 3

• Dnia 24 marca 2022 roku odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania klas 2 i 3. Uczestnicy zachwycili pięknym czytaniem utworów Ludwika Jerzego Kerna. Doskonale poradzili sobie z cichym czytaniem fragmentu ,,Ani z Zielonego Wzgórza .

I miejsce Milena Magierek kl.3b

II miejsce Dawid Wójcicki kl.3c

III miejsce Zofia Lemańska kl.2c

Kolejny konkurs już za rok !

Beata Podruczna

• WYCIECZKA DO FABRYKI CZEKOLADY

• Nowa galeria WYCIECZKA DO FABRYKI CZEKOLADY została dodana do albumu fotograficznego

W ramach projektu „ Poznaję swoje miasto”, uczniowie z klasy 3 c byli w Cafeterii Mały Książe Podczas wizyty dowiedzieli się w jaki sposób produkuje się czekoladę oraz zobaczyli na własne oczy owoce kakaowca. Potem przeszli do części praktycznej i sami ozdobili tabliczkę z czekolady. Ależ to była pyszna zabawa!

• Dziś Światowy Dzień Zespołu Downa.

• Nowa galeria Dziś Światowy Dzień Zespołu Downa. została dodana do albumu fotograficznego

Data obchodów nie jest przypadkowa – dzień 21 marca patronuje rozpoczynającej się wiośnie i ... narodzinom ludzi niezwykłych. Jego międzynarodowym symbolem stały się kolorowe skarpetki, zwłaszcza zabawne skarpetki nie do pary. Kiedy je nosimy, wyrażamy tolerancję, zrozumienie i wsparcie dla osób chorych. Dzieci w naszej szkole maiły możliwość poznania problemów tych niezwykłych ludzi.

• Miejski Konkurs Matematyczny

• Nowa galeria Konkurs 'Ortograficzny została dodana do albumu fotograficznego

11 marca 2022 nasze uczennice: - Milena Magierek kl. 3 B, - Michalina Walica kl. 3 C, zwyciężczynie wewnątrzszkolnych eliminacji, wzięły udział w Miejskim Konkursie Matematycznym. Michalina zajęła III miejsce! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• 8 marca

• Dzień Kobiet! Dzień Kobiet!

Niech żyją nam zdrowe.

I pani nasza i mamy.

I woźna, kucharka.

Przedszkolna lekarka.

Im wszystkim kwiaty rozdamy!

Z okazji Dnia Kobiet odbył się w naszej szkole Dzień Sukienki i Koszuli. W trakcie przerw słuchaliśmy muzyki. Dzień przepełniony był wspaniałymi kwiatami  i upominkami. Zrobiliśmy również zdjęcia naszym PIĘKNYM DZIEWCZYNOM!

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć (w linku poniżej)

• Bieg upamiętniający Żołnierzy Wyklętych

• Nowa galeria Bieg upamiętniający Żołnierzy Wyklętych została dodana do albumu fotograficznego

1 marca 2022 r. w naszej szkole odbył się bieg upamiętniający Żołnierzy Wyklętych. Na boisku szkolnym uczniowie klas 7 i 8 pokonali dystans 1963 m. Na lekcjach historii nauczyciele przygotowali specjalną prezentację multimedialną na ten temat . Organizatorzy : Patrycja Szczepańska, Marek Jagielski i Izabela Szklany

• Szkolny Konkurs Ortograficzny

• Nowa galeria Szkolny Konkurs Ortograficzny została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 11 lutego 2022 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny

,,Mistrz Ortografii dla klas 2 i 3" .

Uczniowie pisali dyktando naszpikowane trudnościami ortograficznymi. Nie straszne im były wyrazy : halibut, kerguleny czy flądry !

Do etapu miejskiego zakwalifikowali się :

I miejsce Michalina Walica 3c

II miejsce Lena Hupka 2c

Gratulujemy !

Beata Podruczna

• Mój pupil

• Nowa galeria Mój pupil została dodana do albumu fotograficznego

Szkolny konkurs fotograficzno-plastyczny pt. "Mój Pupil" został rozstrzygnięty!