•  Dzień Ludolfiny

• Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Liczby PI.

W dniu 14.03.2023r. świetlica szkolna oraz opiekuńczo – wychowawcza zaprosiła do wspólnej zabawy uczniów klasy 5b oraz 7a.

Był to dzień pełen wrażeń i ciekawostek. Dla starszych uczniów zostały przygotowane krzyżówki z hasłem: „Stała Archimedesa”, tu należało wykazać się wiedzą matematyczną. Natomiast młodsi uczniowie mieli za zadanie rozkodować liczbę PI oraz wypisać jak najwięcej słów z sylabą „pi”.

Na koniec zmagań można było zaprojektować własną liczbę PI bądź zbudować z klocków liczbę PI 3D.

Uczniowie starszych klas również świętowali. Próbowali jak najdokładniej wyznaczyć wartość tej liczby oraz  rozwiązywali krzyżówki, rebusy i łamigłówki tematycznie związane z Liczbą Pi.

• 8 MARCA

• DROGIE KOBIETY!!

W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości,

Żadnych smutków, żadnej łzyTego dziś życzymy My!

Zero mycia, zero prania, zero szycia, gotowania.

Tylko pięknych w życiu dni,Niech się spełni, co się śni!

Dziś Dzień Kobiet, Drogie Panie, tysiąc kwiatów na śniadanie.

I niech tak już co dzień będzie, Kobiet Święto - ciągle, wszędzie!

Spełnienia Marzeń z okazji Dnia Kobiet życzą wszystkim Kobietom  - tym małym i dużym - wszyscy chłopcy z SP4!

Upominki dla wszystkich dziewczyn z naszej szkoły przygotowali chłopcy z klasy 8A.