• Nabór uczniów do klasy I

• Rekrutacja uzupełniająca!!!

Rekrutacja uzupełniająca nie jest elektroniczna.

Czekamy na wnioski w formie papierowej złożone w sekretariacie szkoły.

karta_zgloszenia_dziecka_do_szkoly.doc

3._Wniosek.doc

Potwierdzenie_woli_zapisu_dziecka_do_szkoly.doc

Szanowni Rodzice kandydatów do klas pierwszych!

Pragniemy poinformować, że 13 lutego (poniedziałek) rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024!

Od tego roku rodzice zgłaszają swoje dzieci do szkół w formie elektronicznej, poprzez stronę internetową  www.jastrzebiezdroj.podstawowe.vnabor.pl . Instrukcja logowania i prawidłowego wypełniania zgłoszeń i wniosków będzie dostępna od 13 lutego 2023 r. na w/w stronie.

Wszystkie niezbędne informacje dot. rekrutacji zostały zapisane w niżej załączonym pliku – prosimy o zapoznanie się.

Zasady_rekrutacji_SP.doc

Serdecznie zapraszamy!

mgr Agata Madej

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Kościuszki 19, 44-330 Jastrzębie-Zdrój
            Tel. 32 476 17 35 e-mail: poczta@sp4.jastrzebie.pl

• Model komórki

• Uczniowie klas piątych przez kilka tygodni grudnia i stycznia wykonywali modele komórek: dowolne rozmiary, materiały, pomysły i ... wyszły takie cuda :)

Podziwialiśmy je w sali przyrodniczej. To tylko kilka przykładów.

GRATULUJEMY POMYSŁÓW !!!

opiekun: Joanna Kochowska

• Konkurs ,,Powstania Śląskie -Pamiętamy"

• Z radością ogłaszam, iż został rozstrzygnięty Konkurs na najlepszy lapbook pt.,,Powstania Śląskie -Pamiętamy" organizowany przez Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Jastrzębiu-Zdroju.W konkursie wzięło udział 7 uczniów z Naszej Szkoły. Mam zaszczyt ogłosić, iż

Olivier Tront, uczeń klasy 5a zajął II MIEJSCE,

Aureliusz Szydłowski, uczeń klasy 8a III MIEJSCE.

BRAWO!!! Serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich uczestników!!!

opiekun: Izabela Szklanny

• Piłka siatkowa dziewcząt

• 22 grudnia 2022 w Szkole Mistrzostwa Sportowego odbyły się międzyszkolne zawody w piłkę siatkową dziewcząt. Nasza szkoła w Jastrzębiu -Zdroju zajęła 2 miejsce. Opiekun: Patrycja Szczepańska

• TALENCIAKI

• Bardzo miło jest mi poinformować, że do naszej szkoły dotarły już pierwsze zamówione nagrody za zebrane wspólnie Talenciaki w ramach akcji "Szkoły Pełne Talentów" organizowanej przez Lidl Polska.

Są nimi:

- Grupowy Zestaw Plastyczny XXL,

- Pakiet Planszówek dla nieco starszych.

W czasie trwania akcji zebraliśmy 3922 Talenciaki! Dzięki naszej współpracy i mobilizacji udało się zamówić 5 różnych nagród :-)

Jeszcze raz dziękuję całej społeczności szkolnej za zaangażowanie.

K. Saładajczyk, E. Lis

• Mikołaj na sportowo

• W grudniu w naszej szkoły odbył się konkurs plastyczno - sportowy. Zadaniem było namalować Mikołaja na sportowo. Dziękujemy za udział i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach. Organizatorzy: Patrycja Szczepańska i Małgorzata Ciesielska